Mladí G-titáni zaváleli na turnaji v Mostě

Redakce 2020-01-17 08:03:00

Za rekordní účasti bojovníků žateckého klubu G-titán, který reprezentovalo celkem 14 zápasníků, proběhl krátce před Vánocemi v mostecké sportovní hale mezinárodní turnaj mládeže v kickboxu - Christmascup 2019. Žatečtí trenéři Roman Šifalda a Hany Greisiger si s sebou museli vzít ještě dva pomocné trenéry V. Kočku a V. Drdu, aby nápor zápasů vůbec zvládli a vyplatilo se to. G-titán skončil na 3. místě v počtu ukořistěných medailí. Z celkových 21 zápasů vyhráli 13 a z toho přivezli 4 celkové vítěze turnaje. „V současnosti má G-titán v mládežnických kategoriích „ohromný tah na bránu“, neboť 19. ledna se všichni těší, až si zazápasí na novoročním pražském poháru, z čehož jsem mile překvapen. Držte nám palce,“ říká prezident klubu Honza Greisiger.

První zlatý pohár vybojoval v mostecké sportovní hale Kája Korf v kategorii starší žáci -47 kg, když v prvním zápase porazil Jana Šimůnka z Fightgymu Teplice a ve finále Tadeáše Vrážela z Kickbox Habartov. Dalším držitelem zlatého poháru, tentokrát v kategorii mladší žáci -140 cm, se po dvou vyhraných zápasech stal Tobias Greisiger. V kategorii st. žáci -160cm přivezl zlatý pohár i Alex Králík, který ve finále v ringu rozdrtil Štěpána Sineviče z Teplic.

Nejlépe si ze žateckých borců vedl junior Honza Babka, který v prvním zápase porazil RSC (ukončení rozhodčím před časovým limitem) Dominika Boublíka z SKS Kladno a ve finále vyhrál v ringu před limitem zápas nad Vítem Kavkou z Habartova. Stal se tak vítězem kategorie junioři -74kg a ohromný zlatý pohár putoval rovněž do Žatce. Zároveň Babka dostal plaketu nejúspěšnějšího juniora turnaje.

Další umístění žateckých G-titánů: Vladislav Šarkozi 2. místo, Pavel Jarolímek 3. místo, David Repišský 3. místo, Sam Šnokhaus 2. místo, Martin Lukeš 3. místo, Jakub Kapras 3. místo, Petr Nguen 3. místo a Erik Greisiger v nabité kategorii po prvním vítězném zápase v semifinále prohrál v ringu o postup do finále a přivezl 3. místo. (red)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Příslušník Policie ČR

Staňte se příslušníkem Policie ČR. Náborový příspěvek 110 000,- Kč, po roce 31 890,- Kč jistý služební příjem. Požadavky: občanství ČR, věk 18 let, SŠ s maturitou, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, bezúhonnost, bez stranické příslušnosti.
Tel.: 974 421 751
E-mail: krpu.nabor@pcr.cz


VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video
2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video