Koutníka vyřadil až legendární český squashista

Iveta Drlíková 2020-01-19 08:07:00

Po delší době startoval Marek Koutník na squashovém turnaji kategorie B mužů v Mostě, který v minulých dvou letech dokázal dvakrát vyhrát. Letos z toho bylo třetí místo, když v utkání o finálovou účast prohrál s legendou českého squashe, Janem Koukalem. „Předchozí dva ročníky jsem vyhrál, letos mě zastavil mnohonásobný mistr republiky Jan Koukal. Jsem rád, že se Kouki v Mostě ukázal a já jsem mohl proti němu nastoupit. Dokázal jsem si, že squash ještě umím a jsem natěšený na další turnaje,“ sdělil nám Marek Koutník (na snímku vpravo).

Za účasti 28 hráčů proběhl turnaj v sobotu 4. ledna. Jeho dvojnásobný vítěz Marek Koutník si v prvním kole poradil hladce 3:0 s Martinem Brožovským. Ve druhém kole pak přehrál stejným poměrem juniorského reprezentanta republiky Kristiána Mráčka. Další výhru, tentokrát 3:1, si připsal ve čtvrtfinále proti nasazené turnajové trojce, Jaroslavu Cermanovi. „Jelikož jsem skoro vůbec před turnajem netrénoval, tak Cerman byl v tomto zápase favoritem. Roli favorita ale nepotvrdil a mně se podařilo ukázat, kdo je na domácích kurtech pánem a zvítězit,“ říká žatecký squashista, který v následujícím semifinále nastoupil proti Janu Koukalovi – osmnáctinásobnému mistrovi ČR ve squashi. Legendární český hráč své umění i zkušenosti dokázal proti Markovi jednoznačně využít a po setech 4:11, 9:11, 3:11 duel vyhrát a postoupit na úkor žateckého hráče až do finále. Koutníka tak čekal poslední souboj o třetí místo proti L. Procházkovi. „Zápas to byl o tom, komu zbude více sil. Šťastnější jsem byl nakonec já, když se mi podařilo vyhrát nad Procházkou 3:1,“ uvádí Marek Koutník a ještě dodává: „Squashi se stále věnuji, ale momentálně dávám více energie do trénování dětí v tenisu a organizování turnajů, i proto jsem za tohle třetí místo rád.“ (id)

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video