Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-21 10:29:00

Týdeník Žatecké noviny č. 3 vychází ve středu 22. ledna!

Ve třetím vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické, SOUDU kvůli ekologické havárii v Bezděkově, HAVLÍČKOVĚ NÁMĚSTÍ, které se dostalo mezi třicet nejhodnotnějších míst, KARNEVALOVÉM VESELÍ v Holedeči, vydařené SKLIZNI CHMELE v loňském roce, příspěvku ŠESTI MILIONŮ KORUN od kraje pro žateckou nemocnici, dalším TVOŘÍLKOVI ve Staňkovicích, vernisáži výstavy HANS KUDLICH – osvoboditel sedláků, SETKÁNÍ S VEŘEJNOSTÍ v souvislosti s výstavbou sportovní haly i ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE.

Sportovní strana nabídne vítězství domácího Severu ve STOLNÍM TENISE, další výhru juniorek VOLEJBALOVÉHO KLUBU Sever Žatec, MEDAILE pro karatisty, pozvánku na lednový LEDOVÝ BĚH Bohémů, 23. ročník ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale a výhru LOKOMOTIVY nad Verneřicemi. Ohlédneme se také za fotbalovým podzimem 1. B TŘÍDY, SKUPINY B. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na PŘEDNÁŠKY o učení i kaktusech, POHÁDKU O líném Honzovi i TRIČKOVÁNÍ v Domově dětí a mládeže v Žatci. Nabídneme také reportážní fotografie z TVOŘIVÉ DÍLNY v DDM a slavnostního PLESU CHMELOBRANY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video