Kočičí spolek volá S.O.S.!

Redakce 2020-01-23 09:51:00

KADAŇ (soš) — Do zoufalé situace se dostal kočičí spolek Petronella Kadaň. Největší „záchranná stanice“ v regionu se bude muset stěhovat, náhradní prostory ale nemá. „Máme tu 106 koček, potřebujeme tedy větší prostor, ideálně někde ve městě, protože dobrovolnice, které s nimi pomáhají, jsou nepojízdné,“ upřesnila předsedkyně spolku Petra Koszilová s tím, že se jako první obrátila na radnici, ovšem ani ta volné kapacity momentálně nemá. Nabídky či tipy je možné volat na telefonní číslo 774 329 225. Z nastalé situace zároveň vyplývá, že útulek má momentálně stop stav a naopak prosí lidi, kteří uvažují v nejbližší době o adopci kočky, aby mu ulehčili a některého svěřence si odvezli. „Stěhování pro ně bude velký stres a máme tu i kočičky plašší, staré nebo nemocné, kterým budeme muset věnovat zvýšenou péči, ale zároveň nechceme ochudit ty ostatní. Proto by bylo víc než skvělé, kdyby z nich šla část do nových domovů,“ uzavřela předsedkyně. Na svůj úžasný nový domov čeká například Mia (na snímku), která by nejraději byla jedináčkem s menším počtem spolubydlících. Ve spolku není úplně šťastná.

Foto: Petronella Kadaň Kočičí spolek volá S. O. S.!

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video