Kuželkáři bojovali o postup do krajského kola, které se hraje tento víkend

Iveta Drlíková 2020-01-24 11:03:14

Podbořany, Louny (id) V úvodu nového roku proběhly na kuželně v Podbořanech okresní přebory jednotlivců. Souboje o postup do krajského kola se rozpoutaly mezi dospělými i mládeží. Nejlépe se dařilo domácím kuželkářům, kteří se do čela startovního pole probojovali nejčastěji. Krajské přebory proběhnou 24. a 25. ledna v Duchcově, Teplicích a Podbořanech.

Okresní přebory jednotlivců proběhly v sobotu 4. ledna za účasti registrovaných hráčů z Loun, Žatce a Podbořan.

V nejpočetnější kategorii muži (24 – 59 let) zvítězil Radek Hejhal z SKK Podbořany, na druhém a třetím místě skončili Libor Marek a Patrik Lojda z TJ KK Louny. Všichni tři postupují do kraje. Ze žateckého oddílu TJ Lokomotiva se nejlépe dařilo Z. Ptáčkovi, který byl sedmý. Ze stejného klubu si v ženách postup do dalšího kola vybojovala Iveta Ptáčková, která vyhrála, dále ještě druhá Daniela Hlaváčová z TJ KK Louny a třetí Veronika Rajtmajerová, další hráčka žateckého oddílu.

 kategorii senioři (60 a více let) zvítězil domácí Vladimír Šána před žateckým Václavem Tajblem a třetím Františkem Pfeiferem z Loun. Také tito hráči postupují do krajského kola. V kategorii junioři (19 – 23 let) nastoupili jen dva členové lounského klubu. Oba postupují dále, jak vítěz Václav Valenta, tak Tomáš Kesner. Dva zástupce měly okresní přebory i mezi dorostenci (15 – 18 let). Vítěz Tadeáš Ze-man i druhý Lukáš Mandinec, oba z Podbořan, jdou tedy dále.

V kategorii dorostenek hrála jen Pavla Vacinková, která bude reprezentovat v kraji žateckou Lokomotivu. Ve starších žácích (13 – 14 let) postupují Kryštof Turek a David Marcelly z Podbořan, ve starších žákyních rovněž domácí Nela Šuterová, v mladších žácích (10 – 12 let) si další kolo zahraje Jonáš Rút z Podbořan a v mladších žákyních hráčka pořádajícího oddílu Tereza Archmanová a v pořadí druhá Anna Rajtmajerová z TJ Lokomotiva Žatec.Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video