Lounská hala hostí turnaje fotbalových přípravek

Lucie Steklá 2020-01-29 12:11:00

První ze série čtyř halových turnajů pro malé fotbalisty se uskutečnil minulou neděli v lounské sportovní hale. O poháry bojovali fotbalisté ročníku 2012, tuto sobotu čeká turnaj fotbalisty ročníku 2009, v neděli hráče ročníku 2011, za týden v sobotu odehrají turnaj hráči ročníku 2010.

Louny (lus) Turnaj minulou neděli odehráli nejmenší fotbalisté, hráči ročníku 2012. Pohár pro vítěze si nakonec odvezli hráči Ervěnic/Jirkova, domácí skončili na třetím místě.

Turnaj hrálo osm týmů: Louny, Cítoliby, Dobroměřice, Modlany, Libochovice, Kryry, Ervěnice/Jirkov a Litoměřicko, hrálo se na dvě skupiny. Ve skupině A zvítězil tým domácích fotbalistů. Louny porazily všechny své soupeře – Libochovice 5:1, Cítoliby 3:0 a Kryry 2:1. Druzí skončili fotbalisté Kryr, třetí Cítoliby a čtvrté Libochovice. Tabulku B vyhrál tým Ervěnice/Jirkov, který porazil Dobroměřice 3:0, remizoval s Modlany 2:2 a zvítězil nad Litoměřickem 4:2. Následně semifinálová skupina určila, které týmy budou bojovat o medaile. O třetí místo se utkaly Louny (na snímku) s Kryry, domácí zvítězily 1:2 a získaly pohár za třetí místo. Finále patřilo týmům Modlany a Ervěnice/Jirkov a bylo jednoznačné pro hráče v roli hostujícího týmu, který zvítězil 2:8. Stříbrné medaile tak putovaly do Modlan, zlaté do Evěnic/Jirkova. Páté se po penaltovém rozstřelu umístilo Litoměřicko, šesté Dobroměřice, sedmé Cítoliby, osmé Libochovice.

Tuto sobotu se koná druhý turnaj, tentokrát pro ročník 2009, v neděli si zahrají fotbalisté ročníku 2011. O týden později, v neděli 9. února turnaj čeká na hráče ročníku 2010. Všechny fotbalové turnaje začínají v lounské sportovní hale v 8.30 hodin.

Sobota 1. února

Turnaj přípravek U11. Halový turnaj pro fotbalisty ročníku 2009. Pořádá FK Louny. Hrají týmy: FK Dobroměřice, FK Teplice - dívky, FK Bílina, FAPV Děčín, MSK Benešov nad Ploučnicí, FK Lovosice, Junior Žatec, FK Louny. Začátek turnaje v 8.30 hodin. 

Neděle 2. února

Turnaj přípravek U9. Halový turnaj pro fotbalisty ročníku 2011. Pořádá FK Louny. Hrají týmy: Baník Modlany, Tempo Praha, Junior Chomutov, SK Slaný, TJ Tatran Podbořany, SK Ervěnice/Jirkov, SK Cítoliby, FK Louny. Začátek turnaje v 8.30 hodin. 


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video