Společenské tance baví i „hipíky“

Iveta Drlíková 2020-02-02 11:10:00

Žatec (id) Každou třetí sobotu v měsíci se scházejí na sále K-500 milovníci společenských tanců. Výjimkou jsou jen letní prázdniny. Naposledy se do tanečního víru pustili 18. ledna a tradiční setkání nad standardem i latinou si okořenili kostýmy v duchu hippies.

Tančírna na sále vojenského klubu funguje již několikátou sezónu díky aktivitě Miroslava Urbana a je skvělou příležitostí prožít příjemný večer s podobně naladěnými lidmi. Pravidelně se zda schází cirka deset párů a často i více. Tančit sem chodí střední generace, ale i náctiletí, kteří nedávnou ukončili základní taneční kurzy a mají chuť pokračovat v párových tancích i nadále. Nicméně na krokové variace nebo brilantní taneční techniku zde nikdo z přítomných nehledí, nejdůležitější je nadšení a chuť. „Dřív jsme s manželkou jezdili občas tančit do Prahy, takže jsme uvítali, že to máme doma v Žatci. Žádní taneční mistři nejsme, ale baví nás to,“ říká pravidelný účastník Karel Urban.

Foto: Manželé Urbanovi to na poslední „Tančírně“ rozjeli v kostýmech hippies. Foto: archiv Tančírna Žatec  

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video