Společenské tance baví i „hipíky“

Iveta Drlíková 2020-02-02 11:10:00

Žatec (id) Každou třetí sobotu v měsíci se scházejí na sále K-500 milovníci společenských tanců. Výjimkou jsou jen letní prázdniny. Naposledy se do tanečního víru pustili 18. ledna a tradiční setkání nad standardem i latinou si okořenili kostýmy v duchu hippies.

Tančírna na sále vojenského klubu funguje již několikátou sezónu díky aktivitě Miroslava Urbana a je skvělou příležitostí prožít příjemný večer s podobně naladěnými lidmi. Pravidelně se zda schází cirka deset párů a často i více. Tančit sem chodí střední generace, ale i náctiletí, kteří nedávnou ukončili základní taneční kurzy a mají chuť pokračovat v párových tancích i nadále. Nicméně na krokové variace nebo brilantní taneční techniku zde nikdo z přítomných nehledí, nejdůležitější je nadšení a chuť. „Dřív jsme s manželkou jezdili občas tančit do Prahy, takže jsme uvítali, že to máme doma v Žatci. Žádní taneční mistři nejsme, ale baví nás to,“ říká pravidelný účastník Karel Urban.

Foto: Manželé Urbanovi to na poslední „Tančírně“ rozjeli v kostýmech hippies. Foto: archiv Tančírna Žatec  

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video