Zlato pro fotbalový ročník 2009 Loun, druhý skončil Junior Žatec

Lucie Steklá 2020-02-05 09:50:00

Louny (lus) Sedm týmů, hra systémem každý s každým, bojovná utkání, povzbuzování rodičů a krásné zápasy. To vše nabídl sobotní halový turnaj starší přípravky, ročníku 2009. 

Toho se zúčastnili hráči pořádajícího FK Louny a týmy z FK Dobroměřice, Junior Žatec, FAPV Děčín, FK Lovosice, MSK Benešov nad Ploučnicí a FK Teplice – dívky. Jen v jednom z jednadvaceti utkání nepadla branka, čtyři utkání skončila remízou. Po prvních třech kolech to vypadalo, že si teplické dívky odvezou pohár pro vítěze. Ale jak se říká – fotbal nemá logiku – a v dalších třech kolech bylo nakonec vše jinak. Z vítězství se po čtyřech výhrách a dvou remízách radovali domácí fotbalisté, kteří v tabulce získali čtrnáct bodů se skore čtrnáct vstřelených a devíti obdržených branek. Lounští fotbalisté porazili týmy Teplic (2:1), Dobroměřic (3:1), Benešova (4:3) a Žatce (1:0), remizovali s Děčínem (2:2) a Lovosicemi (2:2). Jen o dva body méně měli hráči Žatce, kteří čtyřikrát vyhráli a dvakrát prohráli. Třetí se umístil tým Děčína, se dvěma výhrami, třemi remízami a jednou prohrou. Čtvrté, jen o vzájemné skore s Děčínem, skončily dívky z Teplic, pátí fotbalisté Dobroměřic, šestí lovosičtí a sedmí fotbalisté Benešova. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Dominik Vokráčka ze Žatce, nejlepším brankářem Matyáš Jirotka z Loun.

V neděli série fotbalových turnajů pokračovala, tentokrát si zahráli fotbalisté ročníku 2011. Domácí tým Loun doplnily týmy SK Cítoliby, SK Černčice, SK Ervěnice/Jirkov, SK Slaný, Tempo Praha, Junior Chomutov a Tatran Podbořany. V tomto turnaji si nejlépe vedli fotbalisté Junioru Chomutov, kteří v základní skupině B ani jednou neprohráli, v semifinále porazili 0:5 pražský tým a ve finálovém boji porazili Slaný 4:0. Druhé tedy skončilo Slaný (první ve skupině A), které v semifinále porazilo tým Ervěnic/Jirkova, kteří nakonec vybojovali bronzové medaile. Čtvrtý skončil tým Tempo Praha, pátí hráči Podbořan, šesté Černčice, sedmé Louny a osmé Cítoliby.

Tuto neděli 9. 2. pořádá FK Louny poslední turnaj přípravek, tentokrát pro ročník 2010.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video