Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Lucie Steklá
Turnajové vítězství zůstalo v Cítolibech

Minulou sobotu 26. června odehrály čtyři fotbalové týmy v Cítolibech turnaj mužů. Vyjma domácích bylo možné zhlédnout výkony fotbalistů z FK Dobroměřice, Sokola Chožov a Výběru Rakovnicka.

Lucie Steklá 2021-07-20 13:02:51
Předpovědi meteorologů se vyplnily, Lounskem se prohnala…

Bouřka a přívalové deště, které na úterní podvečer předpovídali meteorologové, se prohnala Lounskem. Hasiči zasahují na Žatecku i Lounsku, odstraňují spadlé stromy, čerpají vodu z domů.

Lucie Steklá 2021-07-13 22:05:00 24 fotografií
Během Car Wars zemřel mladík, spolujezdec z vozu během…

K tragické události došlo během pátečního programu oblíbeného srazu vozů Car Wars v Panenském Týnci. Během amatérského závodu zemřel mladý muž, který se sprintu vozů účastnil coby spolujezdec. Tragickou událost vyšetřuje policie.

Lucie Steklá 2021-07-11 12:27:00
Dvě stříbra a jeden bronz z MČR mládeže

Petra Helebrantová a Zuzana Porubčanová byly úspěšné na atletickém mistrovství mládeže.

Lucie Steklá 2021-07-09 19:54:00 2 fotografie
Indoor 3x3 v Lounech ovládly reprezentace

České reprezentační týmy prokázaly nejlepší formu na druhém letošním turnaji Chance 3x3 Tour 2021, který proběhl v Městské sportovní hale v Lounech. V čistě mužském hracím poli se ve finále utkaly seniorský reprezentační výběr proti týmu do…

Lucie Steklá 2021-07-09 17:52:00 3 fotografie
Cena In memoriam pro Miloslava Sklenku

Město Žatec v minulém týdnu oceňovalo sportovce, kteří v uplynulé sezoně dosáhli výrazných úspěchů. V kategorii „Sportovní osobnost“ pak udělilo In memoriam cenu dlouholetému funkcionáři a předsedovi OFS Louny Miloslavu Sklenkovi, který letos…

Lucie Steklá 2021-07-09 15:49:00
Antonín Bielecki stříbrný na Mistrovství ČR

Sedm mladých veslařů z Loun se zúčastnilo Mistrovství České republiky v kategoriích žactva. Z pátečních rozjížděk se do ,,velkého“ finále A probojoval na pětisetmetrové trati nejmladší člen výpravy Antonín Bielecki a mohl v sobotu odpočívat.

Lucie Steklá 2021-07-09 14:34:47
Cyklistka Parmová jede za reprezentační tým Tour de Feminin

Ve čtvrtek 8. července odstartoval cyklistický závod Tour de Feminin. Na cyklistky čekají čtyři etapy na severu Čech.

Lucie Steklá 2021-07-09 09:51:02 5 fotografií

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video