Autosalon přiveze zábavu pro celou rodinu

před dvěma měsíci  |  Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

 

Louny (tz) Od pátku 9. do neděle 11. června probíhá v Lounech Autosalon, jedná se o největší motoristickou prodejní a kontraktační výstavu na výstavišti „Věříme, že sluneční paprsky dají vyniknout nablýskanosti a kráse automobilů jednadvaceti značek osobních vozů,“ hlásí pořadatelé.
Společně s Autosalonem lounské výstaviště přivítá výstavu Rodina a volný čas, v rámci které se letos již potřetí pořádá velká akce pro děti – Pohádková cesta. V loňském roce se tato akce setkala s velkým nadšením. Pro všechny, kdo rádi tvoří anebo si chtějí zakoupit originální výrobek je připravena výstava Řemesla a kreativita.

 

 

 

Motoristický fanoušek zde bude moci obdivovat 21 značek osobních a užitkových vozů. Některé značky představí své novinky. Většina vystavovatelů do Loun přiváží také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet. Těšit se například můžete na Peugeot 3008, nový Citroën C3, Kia Picanto 2017, ale i novinky u Toyoty. Návštěvníci zde najdou výstavní stánky s motorkami, čtyřkolkami, skútry, autodoplňky a mnoho dalšího ze světa motorů.
Zatímco tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví na výstavě Rodina a volný čas, výběrem nové hračky nebo oblečením pro nejmladšího člena rodiny a výběrem originálního dárku na výstavě Řemesla a kreativita.
Pohádková cesta – tři dny plné zábavy, zážitků a odměn. Po celou dobu děti budou soutěžit s oblíbenými postavičkami, které znají z večerníčků a pohádek. Budou procházet kouzelným lesoparkem, plnit úkoly a sbírat diamanty. Ty na konci cesty smění za odměnu, zaskáčou si na trampolíně, proběhnou v nafukovacím hradu nebo se svezou na kolotoči. Namalujeme jim na obličej něco veselého. Pro odvážné máme i stanoviště s perníkovou chaloupkou a babou Jagou. Pro statečné prince zase ohradu s koníky, pro chytré hlavičky soutěžní kvíz, letos jsou otázky zaměřené na znalosti o Ústeckém kraji.
Pro děti je připravena řada dílniček a kromě procházky Pohádkovou cestou si budou moci vyrobit řadu výtvorů.
Na výstavišti v době výstavy vyroste paintballové hřiště, kdy si každý bude moc vyzkoušet tento adrenalinový sport v příjemném prostředí lounského výstaviště.
Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na zadní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné – a třeba štěstí čeká právě na Vás!
Přijďte se podívat na Autosalon Louny 2017 a Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita. V pátek 9. června se brány lounského výstaviště otevřely v 9 hodin, tak jako tomu bude v sobotu a v neděli. Příjemný a poučný čas tu můžete strávit každý den od pátku do neděle do 17 hodin.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: