Bára Špotáková vyrazí za malými atlety

před jedním rokem  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

img-330372-13312-17408-25059328-4538-nahled Žatec – Oštěpařka Bára Špotáková ve čtvrtek zavítá do Žatce. Na stadionu Mládí se zúčastní poslední velké akce pořádané projektem Atletika pro děti v letošním školním roce. Za malými i velkými fanoušky vyrazí atletka 23. června a od ranních hodin B. Špotákovou čeká nabitý program.

 

„Stadion Mládí se mládím skutečně naplní a to v první části programu, který bude určený pozvaným mateřským a základním školám. Zábavný víceboj bude pro děti připraven od čtvrt na devět ráno. Atletění školáků odzvoní až přesně v poledne. To dostanou všichni pěkné odměny za své snažení,“ řekla Pavla Pražáková z projektu. Tým Atletiky pro děti se mezitím připraví na odpolední část programu, která proběhne od 15 do 17 hodin.
Tento program je již určen široké veřejnosti. „Těšit se můžete třeba i na autogramiádu sympatické patronky atletění nejmenších, Báry Špotákové, zábavný víceboj a ceny pro všechny zúčastněné děti,“ dodala P. Pražáková. Vstupné na akci je zdarma.  Atletění nejmenších dětí proběhne za patronace Ústeckého kraje, který sportování nejmenších už řadu let podporuje zapojením se do projektu jakožto jeho pilotní kraj. ZŠ Komenského Alej a místní oddíl Bohemia Sport převezmou na akci atletické sady, kterými kraj podporuje materiální vybavení oddílů a škol Česká oštěpařka dorazí do Žatce v poledne, o půl hodiny později předá škole a sportovnímu oddílu sportovní sady. Od třech hodin odpoledne je na programu hodinová autogramiáda B. Špotákové.
Atletika pro děti funguje již sedmým rokem pod hlavičkou Českého atletického svazu. Jedná se o projekt atletických přípravek a školek. Cílem programu je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: