Cena Václava Jíry pro Jindřicha Zedníka

před jedním rokem  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

Krásný Dvůr, Praha – Již druhého velkého ocenění se dostalo dlouholetému předsedovi TJ Krásný Dvůr Jindřichu Zedníkovi. Po nedávné ceně Josefa Masopusta byl 9. května v Praze vyznamenán cenou Dr. Václava Jíry, kterou každoročně uděluje FAČR.

 

Jindřich Zedník je odchovancem fotbalu v TJ Sokol Krásný Dvůr, za který hrával od žáčků po dospělé. Po skončení kariéry se stal funkcionářem a od roku 1988 je předsedou TJ Krásný Dvůr. Působí i na úrovni okresu, od roku 1992 je členem výkonného výboru OFS Louny, v posledních třech volebních obdobích je místopředsedou svazu. Od roku 1996 je členem výkonného výboru okresního svazu ČSTV, dnes Lounské sportovní unie, kde se stal loni předsedou. Kromě toho je aktivním trenérem přípravek a je zapojen do práce s okresními výběry U11 a U12.
„Toto ocenění padlo do správných rukou a všichni věříme, že pokud Jindra vydrží zdravý, projde přes jeho ruce ještě spousta nových talentů kopané a přijde mnoho dalších úspěchů celé tělovýchovné jednoty Krásný Dvůr, která se připojuje ke gratulaci za odvedenou dlouholetou práci v kopané,“ řekl kolega Jindřicha Zedníka krásnodvorský trenér Miroslav Zaržický.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: