Chlapec vyskočil z okna školy, ve vážném stavu byl převezen do nemocnice

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

Černčice, Nepomyšl (red) Dvě nešťastné události zasáhly tento týden lounský okres. Obě se týkají mladých chlapců. V úterý zemřel v ústecké nemocnici sedmitelý chlapec z Nepomyšle, který byl nalezen v kritickém stavu ve vaně, dnes byl do stejného zařízení s vážnými zraněními dovezen čtrnáctiletý hoch, který vyskočil z okna budovy základní školy v Černčicích u Loun.

 

K dnešní tragické události došlo v dopoledních hodinách, kdy chlapec údajně neuspěl z reparátu z matematiky a nemohl se smířit s tím, že bude opakovat ročník. Vrtulník ho ve vážném stavu odvezl do ústecké nemocnice. Okolnostmi tragédie už se zabývá policie. „Mohu potvrdit, že policie v Lounech vyšetřuje pád čtrnáctiletého chlapce z okna druhého patra v budově základní školy,“ uvedla k události policejní mluvčí Marie Pivková.
Od středečního večera krajští policisté šetří také případ úmrtí sedmiletého chlapce z Nepomyšle. Policisté mají podezření, že šlo o ublížení na zdraví. Sedmiletý chlapec zemřel ve středu pozdě večer po úrazu ve vaně, v plicích a žaludku měl vodu. Hoch byl nalezen ve vaně v bezvědomí, měl mít tržnou ránu na hlavě a údajné stopy násilí na těle. Policisté nyní čekají na výsledky soudní pitvy.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: