Chmelové hry vyhráli sousedé

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

chmel-nahled Podbořany – Letos již počtvrté pořádal na začátku září Domov pro seniory v Podbořanech oblíbené Chmelové hry. Zúčastnilo se jich 8 družstev – z Bystřan, Kadaně, Žatce, Loun, Vroutku, Chomutova, družstvo seniorek z Vroutku a samozřejmě domácí senioři. Letos hry navštívili hosté z krajského úřadu Petra Lafková, Karel Giampaoli, poslanec Pavel Csonka, starosta Podbořan Radek Reindl a místostarosta Karel Honzl. Česat chmel, zašívat žok, ochutnávat a poznávat pivo, řešit test, skládačku i složit básničku tříčlenným družstvům pomáhali studenti z podbořanského gymnázia. I letos se počasí vydařilo a aktivně se fandilo.

 

Slavnostní zahájení zpestřili podbořanští senioři svou hrou na drumbeny písní z filmu Starci na chmelu, slovo si vzal také starosta Radek Reindl, který si vtipně zavzpomínal i na své chmelové brigády v mládí. Všichni si také užili oběd, vyhlášení výsledků, předání cen a na závěr zábavu při živé hudbě Jaroslava Třísku s dcerou Jarkou Kudláčkovou.
A jak dopadly soutěže? Na prvním místě byl Domov pro seniory Louny, druhé místo brali senioři z Žatce, třetí místo Chomutovští. Na snímku družstvo vrouteckých seniorek při jedné z disciplín, česání chmele – (zprava) Libuše Moravčíková, Marie Hýřová a Anna Blechová.
Více snímků najdete ve fotogalerii zde

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: