Člověk přivede krajskou výstavu psů

před dvěma roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

Louny - Krajskou výstavu psů s dvěma sty padesáti exempláři hostí první zářijový víkend lounské výstaviště při tradiční výstavě Člověk v přírodě a Potravinářský a nápojový salon. Od pátku 4. do neděle 6. září se brány výstaviště otevřou od 9 do 17 hodin. Tato výstava navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i z dalekého okolí.

V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů. Značka KLASA na výstavu vyrazí se svou roadshow s několika stánky, ve kterých se prezentují jednotliví výrobci ocenění certifikátem KLASA, kteří nabídnou návštěvníkům své výrobky k ochutnávce. Přijďte ochutnat a zakoupit produkty oceněné značnou kvality.

V sobotu od 10 hodin můžete obdivovat chůzi a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách. Kynologická show, práce se psy a výcvik psů, agility. Tanec se psy. Od pátku do neděle se těšte na přehlídku dravých ptáků. Ukázka vázání rybářských montáží nebo soutěž házení rybářským prutem na terč pro dospělé i děti a lovem ryb na udici připravili místní rybáři v sobotu a neděli. Tanečníci TŠ Luna i mažoretky předvedou své umění o víkendu. Jak by měl poslouchat váš čtyřnohý přítel, se můžete přesvědčit v sobotu od 14 hodin.

Samozřejmě že v sobotu nebude chybět expozice Českého svazu chovatelů. Prezentovat zde bude na 170 králíků, přes 70 holubů, drůbež – kachny, slepice.… Dále okrasné a exotické ptactvo, morčata.

V pavilonu B návštěvníci mohou navštívit například expozici Informačního centra města Loun či zájmové kluby Loun. V pavilonu A se budou prezentovat firmy zaměřené na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín. Představí se i studenti středních odborných škol a učilišť.

Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Zúčastní se také zahradnické firmy se svou nabídkou okrasných keřů, jehličnanů, trvalek a mnoho jiných výpěstků.

„Celá neděle bude věnována již zmiňované Krajské výstavě psů. Bude se soutěžit o nejhezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska „bez PP“ výstavy Člověk v přírodě v kategoriích pes a dítě do 6 let, pes a dítě od 7 do 12 let a pes a vodič od 13 do 99 let. Přihlásit se můžete na mailu: sekretariat@diamantexpo.cz nebo tel. 475 214 793,“ přiblížila program ředitelka pořádající organizace Irena Spilková.

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: