Člověk v přírodě s novým exotickým pavilonem

před týdnem  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

Louny (caj) Pestrý program nabízí tento víkend výstava Člověk v přírodě doplněná o Potravinářský a nápojový salon a Řemesla a kreativitu. Od pátku 8. do neděle 10. září se brány lounského výstaviště otevírají návštěvníkům od 9 do 17 hodin.

 

Novinkou letošního roku je exotický pavilon C, kde najdete pozoruhodné druhy papoušků, plazů a ryb. Pro děti i dospělé bude připraveno plno programů a soutěží jak z chovu drobné domácí zvěře, tak i exotické. Můžete si tu pořídit „selfí“ s papouškem ara nebo kakadu. Přehlídku dravých ptáků můžete zhlédnout v pátek od 10.15 a 14.15 a v neděli od 11.15 a 13 hodin před pavilonem B.
Chůzi a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách předvedou kynologové v sobotu od 10 hodin. Mažoretky Základní umělecké školy Louny a tanečnice z TK Luna Louny předvedou své umění v sobotu i v neděli. Z Olomouce přijede speciální tým, který trénuje psy na vyhledávání pohřešovaných osob. Na jeho práci se přijďte podívat v neděli v 10.30 a 14 hodin. Ve stejný den proběhne na výstavišti i krajská výstava psů. Přihlášeno je 390 čtyřnohých kamarádů. Ukázky výcviku koní budou probíhat celý víkend.
Sobota přivítá soutěž o nejhezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska bez průkazu původu. Přihlásit se můžete na mailu: sekretariat@diamantexpo.cz.
Nebude tradičně chybět ani stánek Českého svazu chovatelů, který obsadí pavilon D. V béčku najdou místo zájmové kluby města Louny. Potravinářský a nápojový salon přiveze určitě i různé druhy vín a burčáku.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: