Další ročník oblíbeného Gama Cupu na dohled

před dvěma měsíci  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

Dobroměřice (caj) Až šedesát fotbalových týmů se utká o vítězství v letošním turnaji v malé kopané Gama Cup v Dobroměřicích. Svou organizací a kvalitou patří mezi nejlepší turnaje v okolí. Akci pořádá v sobotu 24. června místní fotbalový klub Středohor ve spolupráci s obcí Dobroměřice.

 

Hraje se ve složení 4+1 na travnatém hřišti dle pravidel FIFA. Startovné činí tisíc korun, přihlášku najdete na webu www.gamacup.cz. Hlásit se můžete do 21. června. Tým na prvním místě bude odměněn deseti tisíci korunami, putovním pohárem, věcnými cenami a láhví šampusu. Finančně ohodnoceny budou i druhé a třetí místo, ale i nejlepší střelec a nejlepší brankář. Turnaj odstartuje v 9 hodin, prezentace mužstev je naplánována v půl deváté. Hraje se v pěti skupinách po šesti týmech 1×15 minut. Fotbalová sobota bude zakončena od 19 hodin taneční zábavou, na níž zahraje chomutovská kapela Replay.
Před fotbalovým turnajem, v pátek 26. června, proběhne od 19 hodin na hřišti FK Dobroměřice turnaj v pokeru Gama Cup o finanční odměny.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: