Deváťáci z trojky se loučí

před třemi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

skola-italie-nahledŽatec (svo) Společně strávené chvíle za slunečného počasí na pláži u moře je pro žáky deváté třídy ideální a atraktivní představou, jak se rozloučit se základní školou a svými spolužáky. Právě letošní absolventi Základní školy Žatec, nám. 28. října 1019 zakončili svou povinnou školní docházku na pláži Jaderského moře ve sluncem zalité Itálii.

 

Ozdravný pobyt prožili opravdu aktivně, kromě klasických her v moři či písku se skvěle bavili také při plážovém volejbalu nebo fotbalu. Jejich velkému zájmu se těšil rovněž hotelový bazén a nedaleká cukrárna. Nejvíce nadšeni byli ovšem návštěvou místního zábavního parku Mirabilandia, jenž poskytuje velmi širokou a pestrou nabídku zábavy. Poslední odjezdový den si čekání na autobus krátili především na atrakcích v aquaparku.
„Pobyt v Itálii si žáci skutečně užili a vrátili se nejenom s úsměvem a krásně opálení, ale taktéž plni optimismu. Mimo jiné si uvědomili, že jsou skvělá parta přátel, kteří si rozumějí a mají si co říci. Zájezd byl pro ně odměnou za bohatou mimoškolní aktivitu, v rámci které organizovali akce nejenom pro své mladší spolužáky, ale i veřejnost,“ řekla Silvie Svobodová.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: