Dočesná klepe na dveře

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec – Letošní Žatecká Dočesná už klepe na dveře, 59. ročník slavností chmele vypukne už tento pátek 2. září. Její slavnostní zahájení bude na všech třech scénách v 18 hodin. Na návštěvníky čeká bohatý program, který i letos proběhne na třech scénách, a možnost okusit pivo z produkce čtyřiceti šesti českých i zahraničních pivovarů. Jako každý rok s sebou tato obrovská akce přinese také řadu dopravních omezení, s nimiž musí řidiči a obyvatelé centra počítat.

 

Tradiční chmelové slavnosti se letos konají v pátek 2. a sobotu 3. září. Návštěvníci se mohou těšit na tři scény – na náměstí Svobody před radnicí, na náměstí Prokopa Velkého nedaleko Chmelového majáku a v letním kině. Tyto dvě scény jsou novější záležitostí, fungují od roku 2014, kdy nahradily scénu na autobusovém nádraží, která se zde v předchozích letech nacházela.
Slavnostní zahájení Dočesné proběhne na všech třech scénách přesně v 18 hodin. Scéna na náměstí Svobody pak nabídne pásmo vystoupení dětí – Děti svému městu, které na pódiu vystřídá Queenmania. Poté bude následovat speciální dvouhodinový koncert kapely Wohnout.
Scéna na náměstí Prokopa Velkého nabídne v pátek koncert Pavla Dobeše a Tomáše Kotrby, Doctor PP, Čankišou a domácí kapelu Lochness. Scénu v letním kině odemkne po zahájení Visací zámek. Na pódiu je pak vystřídá Komunál, Aleš Brichta Project a na závěr zahrají Jasná Páka a David Koller.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: