Dočesná nabídne hvězdy

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec (kf, sal) Již tradiční akcí u příležitosti ukončení sklizně chmele je slavnost s názvem Dočesná, která se koná v pátek 2. a sobotu 3. září v Žatci. V letošním roce se mohou diváci opět těšit na bohatý kulturní program i ochutnávku pivních produktů od více jak 42 pivovarů z celé naší republiky i ze zahraničí. Letos proběhne již 59. ročník Dočesné, scény budou umístěny na náměstí Svobody, náměstí Prokopa Velkého a v letním kině.

 

„V posledních letech zaznamenáváme velký zájem o prezentaci zejména od menších rodinných pivovarů,” řekl promotér akce Karel Fiala.
Na čtyřech podiích si budou moci příchozí užít vystoupení např. Vašo Patejdla s kapelou, Udg, Honzy Nedvěda s kapelou, Walda Gangu, Alice & Dana Bárty, Visacího Zámeku, Aleše Brichty, Jasné Páky & Davida Kollera, Anety Langerové s kapelou, Queenmanie, Fleretu, Pavla Dobeše, Lochness, Žatečanky, Jahtec Jammin Job a celé řady dalších. Fanoušci skupiny Wohnout se mohou těšit na narozeninový koncert s překvapením. V doprovodném programu mohou návštěvníci tančit s korbelem piva na hlavě nebo zhlédnout ruční česání chmele na nejmenší chmelnici na světě.
Ve Dvořákově ulici bude jako každoročně připravena Historická scéna s programem a dobovými prodejními stánky. Pro zájemce bude otevřena expozice Muzea Homolupulů nebo výstava králíků, drůbeže, holubů a exotů v podání Českého svazu chovatelů. „Součástí programu je také Streeball Cup, Skatečesná a festival Underwall. Vstupné na celou akci je zdarma,“ dodal Karel Fiala.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: