Dostal smyk a srazil chodce

před dvěma roky  |  Zprávy |   1 komentář

Žatec (str, sal) Chodce jdoucího po chodníku v Pražské ulici v Žatci srazilo v minulém týdnu auto. Jeho řidič dostal smyk a střetl se jak s chodcem, tak i s rozvodnou skříní.

Dopravní nehoda mezi osobním vozidlem a chodcem se odehrála minulé pondělí před polednem v Pražské ulici. Řidič vozu Citroen (77. ročník) ve směru od Loun do centra města nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem a uvedl vůz do smyku. Vyjel vlevo mimo vozovku na chodník, kde se střetl s chodcem a dále narazil do rozvodné skříně. Mladý chodec utrpěl při nehodě naštěstí jen lehčí újmu na zdraví a po vyšetření v nemocnici byl propuštěn. Řidič rovněž vyvázl s lehkým zraněním. „Provedená dechová zkouška byla u obou účastníků nehody negativní. Nehodu dále šetří dopravní policisté,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

1 | Daniela Stejskalová Vlčková @ | před dvěma roky

Štěstí

Viděla jsem to hned poté a nevypadalo to vůbec hezky a jsem ráda, že to dopadlo dobře a jen s lehkým zraněním. Poučení-v obci se jezdí 50, a při mokru tuplem pomalu :-*

reagovat

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: