Fotbalisté Loun se vrací do divize!

před třemi měsíci  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

fk-ln-nahledLouny – V Lounech se bude po roce hrát opět fotbalová divize! Po sezoně druhý celek krajského přeboru přijal možnost hrát divizní soutěž, když jiný z postupujících odmítl. Přihlášky Louny poslaly a ta jim byla přijata. Divize se v Lounech hrála minulou sezonu, 2015/2016, tehdy postoupily také z druhého místa. Po roce spadly ovšem zpět do krajského přeboru. Od srpna se do republikové soutěže vrátí.

Louny odehrají sezonu ve skupině divize B, kde se setkají se soupeři: TJ Tatran Rakovník, Sportovní sdružení Ostrá, FC Nový Bor, SK Kladno, SK Český Brod, Sokol Hostouň, FK Baník Souš, TJ Slovan Velvary, FK Meteor Praha VIII, FK Motorlet Praha, FC Chomutov, SK Úvaly, Arsenal Česká Lípa, SK Hrobce, FK Neratovice-Byškovice. Na konečný a stálý seznam týmů si budeme muset počkat do 24. června, kdy by měl proběhnout losovací aktiv.

Fotbalisté Loun skončili v sezoně na druhém místě krajského přeboru. Během sezony 22 krát vyhrály, šestkrát prohrály. Se 64 body skončily na druhém místě za prvními Hrobci, které měly o sedm bodů více.

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: