Hasiči převzali medaile na zámku

před třemi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

zus-vystupovala-pred-hasici-nahled Krásný Dvůr (až) Starosta obce Krásný Dvůr Zuliko Vychytil a kastelánka státního zámku Michaela Hofmanová se spolu se zástupcem zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra zhostili minulou středu 10. května milé povinnosti při slavnostním předávání medailí Hasičského záchranného sboru České republiky Za věrnost II. a III. stupně. Třiceti profesionálním hasičům z celého kraje ve velkém sále krásnodvorského zámku předal medaile náměstek ředitele HZS Ústeckého kraje Martin Laníček.

 

Služební medaile III. stupně se udělují po desetileté službě a medaile II. stupně po dvacetileté službě, za její vzorný výkon.
Tento slavnostní akt se uskutečnil poprvé na Podbořansku. Místo předání se po okresech Ústeckého kraje mění a předává se k výročí 8. května a 28. října. Už jenom to, že se ocenění hasičů služebními medailemi ke státnímu svátku 8. května konalo na zámku Krásný Dvůr, je událost. Hudebně ji doprovodit měli čest čtyři žáci ZUŠ Podbořany – na kytaru Jakub Kadavý ze třídy učitele Lubomíra Beneše a na klávesy Nicole Jandik ze třídy Martina Říhovského, Terezka Janoušová a Petr Poplštein ze třídy Zdeňky Fantové.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: