Hledáme svědky tragické nehody

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec (sal) K nehodě s tragickým závěrem došlo ve čtvrtek 25. srpna na sídlišti Jih. Seniorka (92 let) zřejmě vinou špatného stavu komunikace nešťastně upadla a utrpěla vážné zranění, kterému bohužel v sobotu podlehla. Její syn nyní našim prostřednictvím hledá svědky tohoto incidentu.

 

Paní šla ve čtvrtek 25. srpna na procházku z domova. V ulici Jižní před domem s číslem popisným 2726, kde je nerovný terén, šlápla do výtluku, upadla a vážně se zranila. Nehoda se stala v 16.15 hodin. „Chtěl bych moc poděkovat všem, co mé zraněné matce pomohli a také záchranné službě, která ji následně odvezla k ošetření do nemocnice,“ řekl Jiří Kvapil, který nám v sobotu bohužel volal smutnou zprávu, že jeho matka v nemocnici zemřela.
V současné době údajně státní zástupce a policie šetří celý případ, zda k pádu nedošlo vinou špatného stavu komunikace. Jiří Kvapil nyní hledá svědky této události, kteří by mohli vyšetřování napomoci. Obrací se s touto prosbou na všechny případné kolemjdoucí, zejména však na děti, které si v té době hrály na tzv. košíkářském plácku na hřišti za pátou základní školou a žádá je, zda by se mohly přihlásit k nám do redakce Žateckých novin (tel 415 710 311, e-mail: zateckenoviny@ohremedia.cz). My mu případné kontakty předáme.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: