Hrajte s námi o lístky na ples města Loun

před sedmi měsíci  |  Kultura | Zprávy |   0 komentářů

Louny – Od středy 1. února jsou v Městském informačním centru v prodeji lístky na 2. Ples města Loun. Samotný ples se uskuteční v sobotu 1. dubna v prostorách Kulturního domu Zastávka a v letošním roce je tématem večera – Královský ples královského města.

„Přestože je ples přesně na „apríla“, nejedná se o žádný maškarní ples a dress code večera je opět black tie, tj. společenský oděv. Proto obnošené jeansy, tričko a tenisky nechte v šatníku a poohlédněte se po společenském obleku a košili, kravatě či motýlku, dámy budou potřebovat večerní šaty a vhodnou obuv k tanci,“ zve Blanka Tomášková. Večer začíná ve 20 hodin, k tanci a poslechu hraje pražský taneční orchestr Brand New Band Praha. Samozřejmostí je předtančení a půlnoční překvapení. Ke slavnostnímu večeru patří i raut plný delikates a lákavých kanapek. Všichni milovníci tance a společenských večerů jsou srdečně zváni.

Lounský Press spolu s Městským informačním centrem v Lounech si pro čtenáře připravily soutěž o tři volné vstupenky. Stačí ze čtyř ústřižků, první najdete v tištěném vydání 8. února, složit celou vstupenku na 2. Ples města Loun a doručit ji po skončení soutěže do redakce. Soutěž bude probíhat do 1. března. Kompletní vstupenky můžete donést do Lounského Pressu do 8. března, následující týden budou vylosováni tři šťastlivci, kteří se na honosný ples dostanou zadarmo. Přejeme vám hodně štěstí.

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: