Hudební festival

před měsícem  |  Zprávy |   0 komentářů

Jimlín (caj) Filmové melodie a hudba z českých pohádek či muzikálů budou znít na zámku Nový Hrad v Jimlíně v neděli 27. srpna při šestém ročníku Hudebního festivalu. Ranní rozjezd v rytmu jazzu a soulu zajistí od 9 hodin oblíbená lounská skupina Jazzcase. Poté je na podiu vystřídá Ústecký komorní orchestr se sólisty Evou Boháčkovou, Pavlem Machátem (zpěv), Petarem Taševem z Makedonie (housle) a Janem Kolihou (saxofon). Můžete se těšit na filmové melodie, hudbu z českých pohádek a muzikálové skladby od F. Loewe, E. Morricone, K. Svobody, písně od F. Lehára, J. Strausse a skladby A. Chačaturjana i skupiny Queen v podání patnáctičlenného orchestru pod taktovkou Jiřího Knotteho.

 

Odpolední program od 13 do 17 hodin zajistí Mezcla Orquestra (ČR/Kuba) s latinsko-americkými skladbami, Bonus Quartet (Roudnice n. Labem) a velký jazzový orchestr Milana Bitnera (Louny).
Celým dnem vás bude provázet moderátor Pavel Machát. Pro děti je připraven dětský koutek s tvořivou dílničkou, malováním a hrami. Festival pořádá sdružení Historic Velká Černoc.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: