Jarmark v Nepomyšli se povedl

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

nepomysl-jarmark-nahled Nepomyšl – Několik stovek lidí se přišlo podívat do centra Nepomyšle, kde v sobotu 5. prosince proběhl další ročník oblíbeného Mikulášského jarmarku. Setkání je pojmenováno podle svatého Mikuláše a probíhá vždy v době kolem jeho svátku, protože této historické osobnosti je zasvěcen i nepomyšlský kostel, stojící hned vedle náměstíčka, který se už několik let opravuje.

 

Na náměstí byly k dispozici stánky s klobásami, svařeným vínem, předvánočním zbožím, probíhala zábava pro děti i dospělé, v kulturním programu vystoupili Martin Maxa, Bára Zemanová, pěvecký sbor ze Žihle a další umělci. Pro děti proběhla také mikulášská nadílka a na závěr byl slavnostně rozsvícen vánoční strom a také pěkně umělecky nasvícen uvedený opravovaný kostel sv. Mikuláše ze 14. století.
Mikulášská světla v kostele byla zlatým hřebem večera. „Venku už neběžel žádný program, zatímco se v kostele zpívalo, a tak všichni si mohli koncert v klidu vychutnat. Repertoár byl pěkný, trošku té populárnější hudby, zkrátka takový fajn mix. Koncert byl skvěle ozvučený i nasvícený, takže atmosféra umocněná stovkami svíček a barevnými světly byla v kostele fakt krásná, dojemná, něžná,” dělí se o dojmy jedna z organizátorek Zdenka Lněníčková.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: