Jaroslava Lišková absolutní přebornicí: Jablečný den letos navštívilo čtyři tisíce lidí

před dvanácti měsíci  |  Kultura | Zprávy |   0 komentářů

jablecny-den-krasny-dvur-nahled Krásný Dvůr (až) Správa státního zámku v Krásném Dvoře je spokojena. Jablečný den, který se letos konal již pošesté, uplynulou sobotu navštívilo okolo čtyř tisíc návštěvníků! „Moc děkujeme všem sponzorům, pomocníkům, dobrovolníkům, hospodyňkám a cukrářkám za výbornou atmosféru, spoustu nejen jablečných dobrot a zábavu především pro děti,“ s radostí a vděkem hlásí kastelánka krásnodvorského zámku Michaela Hofmanová.

 

Absolutní všestrannou přebornicí soutěží vyhlášených v rámci Jablečného dne se stala Jaroslava Lišková z Chrášťan, která vyhrála soutěž o nejkrásnější rukodělný výrobek s jablečnou tématikou (tu hodnotila porota) s tematickým prostíráním a zároveň zvítězila v soutěž o nejlepší jablečný produkt (hodnotili návštěvníci dne) se svými jablečnými dobrotami.
Na dalších oceněných místech se v kategorii výrobků umístila Iva Lněníčková a Marcela Šteflová. V kategorii produktů to byla Základní škola Krásný Dvůr a Gymnázium a SOŠ Podbořany.
Na Jablečném dni v Krásném Dvoře se mj. představily mateřská centra Jonáš z Podbořan a Jablíčko z Nepomyšle, volnočasové centrum Bertík z Kryr a spousta dalších.
„Jablečný den dopadl skvěle, poptávka byla opravdu obrovská a prodali jsme úplně vše. A to jsme pekly některé do rána,“ směje se Zdenka Lněníčková z Jablíčka, které také mělo velký úspěch u návštěvníků se svou dílničkou na výrobu svíček.
Děti se vozily na ručně točeném kolotoči, užily si střelnici, shlédly pohádku a vozily se na koních, Václav Staněk z dvorce Chmelištná předvedl koňskou show. Počasí se i letos vydařilo.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: