Jonáš pořádá příští týden burzu

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

burza-jonas-nahled Podbořany – Rodinné a mateřské centrum Jonáš v Podbořanech chystá na příští týden podzimní burzu dětského, dámského a pánského oblečení a obuvi i hraček. Burza proběhne ve dnech 22. – 24. září. „Příjem oblečení v našem centru začal již 8. září a pokračuje každý všední den ještě do pátku 18. září vždy od 9 do 12 hodin. Prodej věci začne v úterý 22. září od 14 do 17 hodin, pokračuje ve středu 23. září od 9 do 12 a od 14 do 17 hodin a končí ve čtvrtek 24. září od 9 do 12 a od 14 do 16 hodin," sdělila Lucie Karbanová.

 

Všichni, kdo chtějí na burze něco prodat, mohou navštívit rodinné a mateřské centrum Jonáš v 1. patře Kulturního domu každý všední den dopoledne – od 9 do 12 hodin. V této době tam je otevřena pro veřejnost volná herna, kde si rodiče s dětmi mohou i pohrát, odpočinout a dát si malé občerstvení.
Pravidla prodeje jsou jednoduchá. „Oblečení přijímáme čisté, vyžehlené a označené cedulkou se jménem a číslem podle vašeho seznamu a prodejní cenou. Z prodejní ceny se odečítá 10 % pro RMC Jonáš (od celkové částky 101 Kč a vyšší),” dodala Lucie Karbanová.
Výdej neprodaných věcí bude hned po skončení burzy ve čtvrtek 24. září od 17 do 18 hodin. Kdo nebude moci vyzvednout věci v tomto termínu, má pak čas maximálně do 8. října. Po tomto datu propadají nevyzvednuté věci ve prospěch rodinného a mateřského centra.
Maminky, tatínkové a další zájemci mají možnost nakoupit na burze za příznivé, často spíš jen symbolické ceny kojenecké vybavení a doplňky, dětské i dospělé oblečení, obuv, hračky a další věci na nadcházející podzim a zimu.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: