Korunku Dívky roku získala Kateřina Müllerová

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

divka-roku-vitezky-nahled Žatec – Soutěž mladých děvčat Dívka roku se v Žatci konala již po šestnácté. Letos měla rekordně vysoký počet finalistek – čtrnáct. Ty se spolu utkaly ve čtyřech disciplínách na finálovém galavečeru v sobotu 12. března v žateckém divadle. Korunka vítězky se po jeho skončení zatřpytila na hlavě dívky s číslem 9 Kateřiny Müllerové ze Žatce. Ta okouzlila nejen porotu, ale i diváky v sále a stala se i jejich Miss sympatie.

 

Do letošního ročníku se přihlásil nebývale vysoký počet dívek – 35. Organizátoři proto uspořádali casting, kde vybrali sedmnáct děvčat. Nakonec po odstoupení tří z nich ze soutěže se zformovala finálová čtrnáctka. Ta se následně scházela každý pátek podvečer na nácviku na galavečer v žateckém Domě dětí a mládeže. Proběhla zde také dvě soustředění dívek, to druhé si vyžádaly samy soutěžící, které braly přípravu na galavečer velmi poctivě. Samy se zapojily do vymýšlení choreografie společných čísel.
Finálový galavečer tak tuto sobotu divákům nabídl jako překvapení např. předtančení na motivy muzikálu Pomáda, kde spolu se čtrnáctkou finalistek zatančili i dva Travoltové a loňská vítězka žateckého a celostátního kola soutěže Denisa Czervoniaková z Postoloprt. Ta se současně stala také patronkou letošního ročníku žatecké Dívky roku a aktivně se zapojila do jeho organizace i propagace a v průběhu galavečera vystoupila jako mažoretka. Dívky pro soutěž připravovaly prezidentka soutěže Oldřiška Provazníková st. a Oldřiška Provazníková ml., Petra Pachtová, Míša Klánová a Radek Komoráš.
Pomáda a téma léta a prázdnin se nesly celým večerem. Letos poprvé ho uváděla nová moderátorská dvojice otec a syn – Radek a Dan Komorášovi. Tradiční moderátorka Radka Mašková, která po řadu let soutěží provázela spolu s Radkem Komorášem, tento rok usedla do křesla porotkyně. Novinkou letos bylo, že se nový moderátor zapojil spolu s parťákem Honzou v rolích dvou Travoltů do několika společných výstupů soutěžících. Na finalistky čekaly čtyři soutěžní disciplíny. První s nich byla ta tradičně nejobávanější – rozhovor s moderátorem, druhou cvičení aerobicu. Ve třetím úkolu měly dívky možnost představit své koníčky a talenty, byla jím volná disciplína. Kromě různých tanců dívky předvedly třeba natáčení videa na youtube, hru na trubku či recitaci. Poslední disciplínou pak byla módní přehlídka. V programu vystoupili mimo jiné také známí hosté – vítězka Česko Slovenské Superstar Sabina Křováková a finalisté poslední Superstar Dalibor a Sabina Slepčíkovi, kteří také dekorovali vítězky soutěže.
Porotu ze všech čtrnácti finalistek nejvíce okouzlila dívka s číslem 9 Kateřina Müllerová ze Žatce, která se také stala Miss Sympatie publika v divadle. První vicemiss se stala Anna Řebíčková s číslem 16 ze Žatce a druhou vicemiss Jessika Nikola Holasová ze Slaného, která soutěžila s číslem 10. Do oblastního kola v Plzni se spolu s nimi podívá i čtvrtá dívka Karolína Pohořálková z Postoloprt, kterou soutěží provázelo číslo 11. Miss Sympatie našich čtenářů se stala Jiřina Pachtová s číslem 3. Získala 493 hlasů z celkových 1200, které se do naší ankety zapojily.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: