Koupaliště v pátek zahajuje sezónu

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

koupaliste-12-nahled Žatec – Přípravy žateckého koupaliště na letošní sezónu finišují. Od postupného napouštění bazénů, přes sekání trávy až po celkovou přípravu areálu. Návštěvníci se rovněž mohou těšit na několik novinek. Své brány jim koupaliště otevře od pátku 5. června od 9 hodin ráno.

 

„Bazény, filtraci a celou technologickou část jsme nejprve vyčistili a připravili. Vodu do bazénů jsme začali postupně napouštět od čtvrtka 28. května,“ popsal Andrej Grežo, jednatel Technické správy, která se o areál koupaliště stará a má ho ve správě. Návštěvníci, kteří by se snad báli, že voda bude studená, mohou své obavy odložit. Od samého začátku sezóny bude vyhřívána na 25° C.
Letošní novinkou je skákací hrad pro děti o rozměrech 4×4 metry a několik nových herních prvků na dětském hřišti. Příchozí si dále mohou zahrát plážový volejbal či malý fotbal. Letos by se měla rovněž značně zlepšit kvalita trávníku v areálu. „V průběhu jara jsme vybudovali novou závlahu trávníku. Tím pádem by již neměl být vysušený. Trávník zavlažujeme vodou z řeky,“ dodal Andrej Grežo.
Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: