Koupání do devíti večer a letní kino na koupališti

před dvěma roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

koupaliste-12-nahled Podbořany – Hned dvě dobré zprávy pro letošní léto přichystalo svým návštěvníkům podbořanské koupaliště: lidé budou moci se koupat déle, a to od 10 až do 21 hodin (místo dosavadní 20. hodiny) a od 16. července se opět na koupališti bude promítat pod širým nebem.

 

Letní kino na koupališti bylo spuštěno poprvé předloni a nápad města se ujal. Promítat se bude vždy ve čtvrtek od půl desáté večer, v srpnu pak o půl hodiny dříve, od devíti.
Letní promítání na koupališti zahájí 16. července osvědčená Troškova klasika – komedie Babovřesky 3. Ve čtvrtek 23. července pak přijde na řadu americká komedie Návrat blbýho a blbějšího. Na konec 60. let minulého století do bývalého Československa vrátí diváky česko – slovenský film, který se bude promítat 6. srpna – Jak jsme hráli čáru. Ve čtvrtek 13. srpna se komedie a drama propletou v novém českém snímku Domácí péče. Letní promítání na podbořanském koupališti završí 27. srpna česko – ukrajinský thriller Ghoul inspirovaný příběhem jed-noho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila.

Celý článek najdete v tištěném vydání Regionu Podbořanska

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: