Kroužky za symbolickou desetikorunu

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

loutkohrani-nahled Podbořany, Buškovice – Kroužky Domu dětí a mládeže v Podbořanech od poloviny září zahájily svou činnost, zájemci ovšem se ještě mohou přihlásit. „Do kroužků se lze přihlásit i během října. Zápisné na celý školní rok je 10 korun,“ říká ředitelka DDM Hana Ivanovová s tím, že cena za celoroční kroužek je opravdu symbolická a rozhodlo o ní vedení města před mnoha lety.

 

Město tedy na činnost zájmových útvarů v domě dětí přispívá. A to nejen finančně, ale i osobním zájmem. Chovatelský kroužek například vede Martin Gutzer, jinak tajemník městského úřadu a vášnivý myslivec. Pro zajímavost – kroužek halové kopané vedou Zbyněk Laurich a Pavel Fořt, ač nejsou učitelé, mají vzdělání pro vedení zájmových kroužků, jako všichni externisté Domu dětí a mládeže Podbořany.
Jedním z nových kroužků v tomto školním roce je Loutkohraní. „Je zaměřen na děti z 1. stupně základní školy. Děti si hrají s loutkami a při tom dbají na správné dýchání, vyslovování, učí se jazykolamy. Využíváme loutkové divadlo v DDM a chceme si udělat vlastní loutky v keramické dílně domu dětí. Kroužek nese logo Neomezená dětská fantazie, scházíme se vždy v úterý od 15 do 16 hodin,“ přiblížila vedoucí Loutkohraní Romana Havrdová.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: