Mladík se chtěl oběsit, pomoc přišla naštěstí včas

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Louny (lus, jst) K tragédii málem došlo minulý čtvrtek po půlnoci v jedné obci na Lounsku. Mladý muž se tam chtěl v kůlně oběsit. Na místo naštěstí však včas dorazili záchranáři a policisté, kteří 23letého muže na posledních chvíli zachránili.

 

Mladý muž se pokusil spáchat sebevraždu oběšením. „K nahlášenému pokusu sebevraždy vyjížděli lounští policisté ve čtvrtek krátce po půlnoci. V objektu kůlny se tam pokusil oběsit mladý muž (93. ročník), který údajně neunesl rozchod s přítelkyní,“ uvedla k případu lounská policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. Právě zmíněná přítelkyně na základě telefonátu s poškozeným upozornila na jeho rozhodnutí skoncovat se životem policii.
Vyslané hlídce se inkriminovaný objekt, kde měl mladík spáchat sebevraždu, podařilo naštěstí brzy najít. „Z místa byl slyšet chrapot, proto jeden z policistů přelezl vrata objektu a za pomoci řidiče záchranky, která rovněž přijela na místo, mladíka odřízli,“ dodala mluvčí s tím, že se muž pokusil oběsit na elektrickém kabelu zavěšeném na dřevěném krovu. Záchranářům se jej následně podařilo stabilizovat. Mladíka poté převezli do nemocnice na jednotku intenzivní péče, kde již byl při vědomí a komunikoval.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: