Močení na Dočesné – přehlížená nemravnost?

před jedním rokem  |  Zprávy |   1 komentář

V sobotu 3. září jsme byli s mou paní v Žatci na Dočesné. Je to tradiční zábava pro tisíce lidí se vším všudy. Každý druhý stánek čepuje pivo různých pivovarů, k mání jsou klobásy, grilované maso, langoše a jiné dobroty. K tomu muzika na úrovni. My jsme poslouchali Honzu Nedvěda. Jeho písničky už dávno zlidověly, a tak s ním zpívalo celé náměstí. Byli jsme spokojeni a líbilo se nám tam.

 

Co se nám nelíbilo, byla situace u branky, kterou se jde z náměstí. Tam byly umístěny mobilní toalety a vedle nich zařízení pro pány. Šlo o dva jehlany se třemi mušlemi. Tyhle pánské záchody nebyly zakryty žádnou zástěnou. Lidé, kteří šli kolem, měli další podívanou — močící pány.
Pokud se někdo obnažuje na veřejnosti, zasahuje proti němu policie, protože budí veřejné pohoršení. Močení na veřejnosti považuji za stejnou nemravnost a její přehlížení za nepřijatelné. Zajímalo by mě, jak je něco takového v Žatci možné? Petr Z. (Totožnost pisatele redakce zná)

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

1 | Pepík Vrána @ | před jedním rokem

Pán to má pomotané

Panu Petrovi bych nejprve oznámil, že jeden jehlan disponuje čtyřmi pisoáry, nikoliv třemi. Tyto mobilní toalety se běžně vyskytují na mnoha akcí a močící pánové tak mají možnost rychle vyndat a rychle zandat – čímž neblokují záchody pro dámy, puberťácké páry či 4% menšinu. Výhoda těchto toalet také spočívá v tom, že je nikdo nemůže posrat – doslovně. Nebudou tedy vypadat jak některé letošní buňky.

Jak je něco takového možné? Je to nutné, lidé jsou prasata, tady akorát vykonají potřebu. Osoby, které to považují za nemravné, nechť se jdou vychcat jinam a neřeší to.

reagovat

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: