Nemocnici povede Jindřich Zetek

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

jindrich-zetek-nahled Žatec – V žatecké nemocnici již mají jasno, kdo stane po odchodu dosavadního ředitele Čestmíra Nováka v jejím čele. Správní rada vybrala za nového ředitele Jindřicha Zetka, bývalého ředitele mostecké nemocnice.

 

Současný ředitel Čestmír Novák vede nemocnici od března 2010. Z funkce odchází na vlastní žádost ke konci června. Hlavním důvodem jeho odchodu byly ne-shody se správní radou a rozdílné názory v konceptu a budoucím směřování nemocnice. V nich se však správní rada zřejmě naopak shodla s vítězným uchazečem Jindřichem Zetkem.
„Pan magistr Zetek byl dle správní rady nejlepším uchazečem ve výběrovém řízení a správní rada se pro něho rozhodla jednohlasně. Jeho koncepce rozvoje Nemocnice Žatec, o.p.s. splňovala představy správní rady o tom, jak by se měla tato organizace rozvíjet,“ sdělil Petr Šmíd, předseda správní rady v tiskové zprávě. Podle jeho slov bylo výběrové řízení obsazeno velmi kvalitně, o funkci ředitele se v něm ucházelo šest kvalifikovaných odborníků.
S vedením nemocnice má již Mgr. Ing. Jindřich Zetek zkušenosti. Působil jako ředitel nemocnice v Mostě a poté zastával různé manažerské pozice v Krajské zdravotní. V současnosti je také generálním ředitelem soukromé vysoké školy B.I.B.S., která působí v Praze, Brně a Bratislavě.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: