Oslavili zlatou svatbu

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec – Krásných padesát let společného života přišli na žateckou radnici oslavit manželé Radoslava a Vlastimil Kučerovi. Jejich zlatá svatba se konala navlas ve stejnou chvíli jako ta první, pouze o půl století později. Proběhla v sobotu 13. srpna ve 13 hodin za přítomnosti jejich rodiny.

 

Vlastimil Kučera a Radoslava Hamerníková si své ano řekli 13. srpna 1966 ve 13 hodin v Brně-Bystrci. Ze sňatku se jim narodily dvě dcery, dále mají dvě vnučky a jednoho vnuka. Vlastimil Kučera nastoupil v roce 1963 do vojenské školy. Po svatbě pracoval v různých vojenských posádkách – Olomouci, Brně, Žatci a ve Staré Boleslavi, kde v roce 2000 ukončil činnou službu. Do roku 2003 pracoval ještě jako zaměstnanec vojenské správy v posádce Stará Boleslav a v letech 2004 až 2006 v cukrovaru v Dobrovicích u Mladé Boleslavi jako dispečer dopravy.
Radoslava Kučerová nesla se svým manželem břímě častého stěhování a působila ve stejných posádkách jako on jako občanská zaměstnankyně vojenské správy a byla zaměstnána jako kuchařka. Do důchodu odešla v roce 2002 od útvaru ve Staré Boleslavi.
Oba manželé jsou velmi aktivní, rádi spolu cestují, mají rádi cyklistiku a pan Vlastimil se věnoval leteckému modelářství.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: