Peloton projede ve čtvrtek Lubencem a Podbořany

před dvěma roky  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

josef-zimovcak-nahled Lubenec, Podbořany – Lubenečtí školáci a pedagogové se připravují na podporu pelotonu s Josefem Zimovčákem Na kole dětem, který startuje 4. června. Také zástupci žáků se připojí k pelotonu s pedagogickým doprovodem.

 

„Vybraní žáci se spolu se dvěma dospělými zúčastní jízdy v pelotonu s panem Zimovčákem. Předpokládané připojení proběhne 4. června cca mezi 8. a 9. hodinou na trase Lubenec – Drahonice. Pro naše účastníky začíná start u odbočky na Struhař a skončí v Drahonicích, kdy se plynule odpojí a „pocestují“ zpět do Lubence. Trasu přes Lubenec bude podporovat celá škola. Podporu nám přislíbily i roztleskávačky,“ uvedla ředitelka lubenecké školy Ro-mana Klimentová.
Při plánované zastávce pelotonu ve čtvrtek 4. června při nadační akci Na kole dětem v Podbořanech na Masarykově náměstí, proběhne přivítání promotýmu  starostou města Radkem Reindlem a setkání s žáky podbořanských škol a občany města. Bude zajištěno i drobné občerstvení pro peloton. K pelotonu se chtějí připojit i nadšenci z místního podbořanského cykloklubu.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: