Podpořte svým hlasem Zdeňku a Logit

před dvanácti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Louny, Podbořany – O cenu veřejnosti nadace Via Bona soutěží Zdeňka Mocňáková, předsedkyně Svazu tělesně postižených v České republice, z.s., okresní organizace Louny. V kategorii Srdcař ji nominovala Iva Slavíčková.

 

Cenou Via Bona chtějí organizátoři zviditelnit inspirativní příběhy dobročinnosti a ocenit ty, kteří pomáhají druhým. Během léta vybrala odborná porota ze 149 nominovaných příběhů vždy tři finalisty v každé kategorii. Vítěze každé kategorie slavnostně vyhlásíme 19. října.
Svým hlasem můžete Zdeňku Mocňákovou z Loun podpořit do pátku 7. října na webu www.nadacevia.cz. „Předem děkuji za hlas, pro moji osobu je to ocenění mé práce pro potřebné lidičky. Ráda pracuji, práce pro organizaci a pro druhé mě naplňuje, nerada se prezentuji, proto kolegyně vymyslela tuto cestu. Třeba se podaří sehnat potřebné peníze jak pro organizaci, tak i pro mě na vozík. Bohužel můj vozík je hodně poruchový, neustále řeším opravy a na nový mám nárok až za tři roky. Jak říkám, chci vylézt z bytu a chodit do práce jako zdravá společnost – chci toho tak moc? Děkuji za vaši podporu a čas,“ napsala Zdeňka Mocňáková. Založila se o vznik služby Senior taxi, díky které můžou i nepohyblivé osoby vyřídit své pochůzky, návštěvy lékařů a nákupy bez doprovodu. Z naší oblasti se soutěže v kategorii Dobrá firma také zúčastní společnost LOGIT z Podbořanska.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: