Policisté žádají o pomoc při pátrání: Hledá se žena

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

hledana-foto-nahled Okresy Plzeň, Louny – Plzeňští policisté pátrají po 45leté Miroslavě Helebrantové, pacientce Psychiatrické nemocnice v Dobřanech, která má trvalé bydliště v Blatně na Podbořansku. Žena se tak může nacházet v našem regionu.

Miroslava Helebrantová (r. n. 1971) je pacientkou Psychiatrické nemocnice Dobřany, oddělení pro pacienty s nedobrovolnou hospitalizací. V pondělí 20. června se žena nevrátila z vycházky, kterou měla povolenou mimo areál PN Dobřany v době od 13 do 17 hodin, a do současné doby se do nemocnice nevrátila. Podle PN Dobřany se jedná o osobu, která není nebezpečná sama sobě ani pro své okolí, má omezenou způsobilost k právním úkonům a nařízené okresním soudem ochranné léčení. Přerušením zdravotní péče může být ohroženo její zdraví a život, nebo jejího okolí. Psychiatrická nemocnice Dobřany trvá na návratu.
Miroslava Helebrantová, nar. 10. 1. 1971, trvale bytem Blatno 59, okr. Louny
Zdánlivé stáří pohřešované ženy je 40–45 let, výška cca 160–165 cm, hubená postava, krátké hnědé vlasy, modré oči. Na sobě měla modré rifle, světle modré tričko, bílou letní bundu, hnědozelené sandály. Zvláštní znamení: jizva po operaci apendixu a jizva po operaci ledvin.
Policisté žádají občany, kteří by mohli mít informaci o hledané ženě, aby se ozvali na linku 158.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: