Pospolifest už tuhle sobotu: Česká world music v podání Kočičkové, Nohavici a Kujoonů

před dvěma roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

foto-pospolifest-nahledŽatec – Desítky muzikantů zaplní tento víkend podium zahradní restaurace Pod Kaštanem. Venkovní prostor vedle Lidového domu bude totiž v sobotu 22. srpna v letošním roce již podruhé hostit Pospolifest, obnovenou žateckou hudební sešlost. Její komornější verzi zažili diváci už v červnu, kdy jim zahrála domácí kapela Stolní společnost a herec i muzikant Oldřich Kaiser s písničkářkou Dášou Vokatou.

 

Srpnový Pospolifest se naplno rozjede v 15 hodin. Publiku se postupně představí pětice originálních účinkujících, které na jiných festivalech běžně nepotkáte. Pořadatelé návštěvníkům nabídnou hudební všehochuť, lidové vstupné i příjemné venkovní posezení. „Zapomeňte na škatulky, překonejte lenost i nechuť poznávat nové věci a přijďte se s našimi hosty pobavit. Tentokrát to bude hodně taneční. Do programu jsme zařadili hip-hop, reggae, techno, ale i „současnou českou world music“ v podání Ester Kočičkové a Kujoonů. Zajímavým „úletem“ bude určitě i vystoupení hudebního performera Davida Doubka alias Ventolína,“ vzkazují pořadatelé ze sdružení Funkey Monkey.
Příchozím bude areál přístupný již od 14 hodin. Do 15.00 je vstupné 100 korun, jinak se vybírá 150 Kč. Za výhodnější cenu jsou vstupenky k dostání také v předprodeji, a to u nás v redakci, nebo přímo Pod Kaštanem. Na srpnovém Pospolifestu vystoupí – Roca (hip-hop), Undead Army (jungle/DnB set), Jahtec Jammin´Job (reggae), Ester Kočičkovou a Kujooni, Ventolín (acid-techno).

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: