Pošta se přesouvá do obchodů

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Očihov, Strojetice – Česká pošta pokračuje v projektu Pošta Partner. K 1. září převedla na smluvní partnery dalších 17 provozoven, z toho dvě na Podbořansku, v Očihově a Strojeticích. Celkem tak k tomuto datu začalo fungovat 206 pošt Partner.

 

Česká pošta bude mít v cílovém stavu cca 700 vlastních provozoven a cca 2 500 pošt Partner. V letošním roce Česká pošta plánuje uzavřít 200 smluv o provozování pošty Partner. „Pošta Partner je plnohodnotnou alternativou pošty. Rozdíl spočívá v tom, že je provozována třetí osobou, nikoli Českou poštou. Z hlediska poskytovaných základních poštovních služeb není mezi pobočkou a poštou Partner žádný rozdíl,“ říká mluvčí České Pošty Matyáš Vitík.
Pošta Partner poskytuje všechny základní služby, tj. příjem a výdej listovních a balíkových zásilek, příjem a výplatu poštovních poukázek, vybrané bankovní služby, výplatu důchodů, SIPO, prodej poštovních cenin a zboží, prodej kolkových známek a vybrané služby, jako jsou například On-line dobíjení předplacených SIM karet, prodej losů okamžitých loterií a volný prodej tisku.
V Očihově poštu Partner převzala na starost prodejna Coop, kde od 2. září pošta funguje. V okénku lidé najdou stejnou pracovníci, co i předtím, jenom tedy na jiné adrese.
Také ve Strojeticích od 1. září funguje Pošta Partner. „Česká pošta skončila k 31. 8. svoji činnost a nahradila ji pošta Partner umístěná v objektu Jednoty Podbořany, vedoucí je i nadále Marcela Sakovičová. Přechod byl plynulý a problémy nejsou,” sdělil starosta Kryr Miroslav Brda.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: