Radnice přijímá žádosti o příspěvek na památky

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

Podbořany – Městský úřad v Podbořanech přijímá žádosti o finanční příspěvek na rok 2016 z dotačního programu na podporu obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností. Program byl ministerstvem založen v roce 2008 a je určen hlavně na obnovu méně významných, přesto ale cenných nestátních památek.

 

Podbořany mají přiděleny 840 tisíc korun.  Žádat o příspěvek mohou spolky, farnosti, další neziskové organizace. „Odbor investic a památkové péče na základě Zásad dotačního programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností přijímá žádosti o finanční příspěvek na rok 2016 z uvedeného programu. Celková výše kvóty pro správní obvod obce s rozšířenou působností Podbořany je 840 tisíc korun. Vlastníci kulturních památek jsou tímto vyzváni k podávání žádostí,“ uvedl vedoucí odboru Milan Ohanka.
Žádost o poskytnutí příspěvku včetně všech příloh musí být doručena na radnici v zalepené obálce označené textem Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností na rok 2016 s dodatkovým textem Neotvírat!, a to nejpozději do 29. února 16.30 hodin, kdy daný den končí úřední hodiny městského úřadu.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: