Ředitel nemocnice odchází

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec – Ředitel žatecké nemocnice končí. Čestmír Novák, který tuto pozici zastával od roku 2010, na ni v minulých dnech rezignoval. Ve funkci má skončit k 30. červnu. Správní rada nemocnice nyní bude hledat nového ředitele.

 

„Důvodů, proč jsem se rozhodl rezignovat na funkci ředitele, je více. Se správní radou se rozcházíme v konceptu a budoucím směřování žatecké nemocnice. Posledním důvodem pro toto rozhodnutí bylo hodnocení roku 2015, kdy mě správní rada hodnotila nespravedlivě negativně, což je pro mne nepřijatelné,“ řekl nám ředitel Čestmír Novák.
„Správní rada nemocnice už činí kroky, aby mohlo být co nejdříve vyhlášeno výběrové řízení na uvolněné místo ředitele žatecké nemocnice," sdělil v pondělí 25. dubna na zasedání zastupitelstva Jiří Vlček, místopředseda správní rady nemocnice.
Do funkce ředitele nastoupil Čestmír Novák v březnu roku 2010, ještě předtím však nějakou dobu působil v pozici asistenta ředitele. Za dobu jeho vedení se žateckou nemocnici podařilo finančně i personálně částečně stabilizovat a také zmodernizovat vybavení na jednotlivých odděleních. Nemocnice Žatec je obecně prospěšná společnost města. Současně je jedinou nemocnicí v okrese Louny s akutní lůžkovou péčí se spádovou oblastí 90 tisíc obyvatel. Nemocnice má čtyři oddělení – chirurgii a internu, následnou péči a dětské a gynekologicko-porodnické oddělení.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: