S dětskými dny se roztrhl pytel, v Lubenci navíc interaktivní veletrh

před třemi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Podbořansko (až) Dětský den pro předškoláky všech mateřských škol ve městě se koná ve čtvrtek 1. června v areálu Domova pro seniory v Podbořanech. „Začínáme v 9.30 a budeme tady mít i loutkové divadlo z PL Petrohrad. Pohádkové představení začne okolo 10.30 hodin. S pořádáním akce nám přijdou pomoci studenti GSOŠ Podbořany,“ informuje ředitelka domova Marie Henlínová.

Dětský den v Nepomyšli se uskuteční v sobotu 3. června na tamním fotbalovém hřišti. „Začíná ve 14.30 hodin a určitě bude i pěna, podle počasí, které vypadá slibně,” zve velitel SDH Nepomyšl  Vladimír Vázler. Dětský den v pohádce připravuje tamní Červený kříž ve spolupráci právě s dobrovolnými hasiči, TJ Sokol, rybáři, koňským dvorcem Chmelištná a úřadem městyse. Budou soutěže, malování na obličej, ukázky výcviku psů, svezení se na koni, hasičské auto a od 17 hodin bude hrát k poslechu a tanci hlavně pro odrostlé děti kapela Sprint.

Očihov zve v sobotu 3. června od 14 hodin do parku na odpoledne plné her ke Dni dětí – o zahnání žízni malých i velkých a něco dobrého na zub bude postaráno, po skončení her bude následovat posezení a možná i hry dospělých. Zve obec Očihov a dobrovolní hasiči.

Vroutek, fotbalové hřiště – i tam v sobotu 3. června ve 14 hodin začíná Dětský den – stezka kouzelným lesem plná soutěží, klauniáda, ukázka policejního a sanitního vozu.

V sobotu 3. června navíc pokračuje v Lubenci veletrh škol a volného času. Zájemci mohou prožít zajímavý den vzájemným poznáváním možností vzdělávání dětí do 15 let. Veletrh proběhne od 10 do 15 hodin v prostorách mateřské školy v Lubenci. Uvidíte a vyzkoušíte si karate, předvedou se vám mladí umělci z pobočky ZUŠ v Lubenci nebo se seznámíte s netradiční výukou vlastivědy a dějepisu na zámku v Krásném Dvoře. Nejzajímavějším bodem programu bude ale bezesporu možnost pohrát si s nejmodernějšími technologiemi, jako jsou interaktivní stoly či multitablety, využívanými při moderní výuce ve školkách.

V neděli 4. června se s dětmi můžete vydat do Podbořanského Rohozce i do Krásného Dvora. V Rohozci dětský den startuje na hřišti ve 13 hodin – na děti čekají různá stanoviště se soutěžemi a odměnami, občerstvení pro malé i velké a mnoho dalšího.

V Krásném Dvoře start a cíl Dětského dne je na tamním koupališti. Od 14 hodin tam na všechny čeká vás příjemná procházka, spousta soutěží, skákací hrad a opékání buřtíků.

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: