Senioři si užili Sportovní den

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

690-nahled Podbořany – Rok se s rokem sešel a senioři ze zařízení z celého kraje se ve středu 20. května opět utkali v Domově pro seniory v Podbořanech při tradičním sportovním dni. Letos sportovní klání proběhlo již počtrnácté, ale poprvé uvnitř budovy, pod střechou.

 

„Vzhledem k předpovědi počasí jsme byli připraveni i na „mokrou variantu“, a tak poprvé za celou svou historii hry proběhnou uvnitř, nikoliv venku. Každopádně přeji vám, ať sportovní disciplíny úspěšně zvládnete a hlavně si je náležitě užijete!“ popřála všem účastníkům z celkem dvanácti zařízení ředitelka DpS Podbořany Marie Henlínová. Pak už na řadu přišlo roztomilé vystoupení dětí z mateřské školy Hlubanská, která s podbořanským domovem aktivně spolupracuje. Děti sklidily velký potlesk a šlo se na věc.
Prostory přízemí a suterénu se díky pečlivé přípravě pořadatelů šikovně proměnily na stanoviště košíkové, chytání rybiček, bowlingu, hledání pokladů, česání ovoce, cvrnkání kuliček a dalších zajímavých disciplín. Po napínavém zápolení, sčítání bodů a dobrém obědě následovalo vyhlášení vítězů.

Více informací najdete v tištěném vydání Regionu Podbořanska, fotogalerie k akci zde

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: