Skauti potvrdili, že přírodu znají znamenitě

před sedmi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

v-prirode-neriskuj-druzstva-nahled Louny – Jídelna Základní školy Kpt. Otakara Jaroše v Lounech se předminulý týden 8. února zaplnila soutěžícími. Junák Louny zde uspořádal již třináctý ročník soutěže o přírodě na Lounsku V přírodě neriskuj. Dostaveníčko si na „trojce“ dalo sedmnáct tříčlenných týmů ze základních škol, gymnázia a tři družstva poskládal Junák. Soutěž se skládala ze tří částí, nejdříve měli žáci poznávat zvířata a rostliny z obrázků, později zodpovídat otázky, týkající se přírody na Lounsku, a poslední částí byla ekologie.

 

Vítězství si 83 body zajistilo družstvo skautů ve složení Tereza Burdová, Kateřina Angelettová a Adéla Hochmannová. O deset bodů méně nasbíralo družstvo ze Základní školy J. A. Komenského v Lounech Jaromír Černovský, Eliška Kadavá a Radek Ložan, bronz si vysoutěžili jejich spolužáci Prokop Pavelka, Tereza Kabelová a Hynek Poděbradský.
Soutěže se zúčastnily kromě jmenované školy výše i děti ze Základních škol Školní, Kpt. O. Jaroše, Přemyslovců a gymnázia V. Hlavatého.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: