Skvělé sté čtvrté narozeniny!

před jedenácti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Kryry – Úctyhodné 104. narozeniny oslavila ve čtvrtek 27. října nejstarší obyvatelka Kryr a jedna z nejstarších obyvatelů Ústeckého kraje Marie Klímová. Mezi gratulanty v Bytech pro seniory nechyběli starosta města Miroslav Brda a místostarosta Vojtěch Michálek (oba na snímku). „Počkejte, až budete slavit stopětku, to si spolu i zatančíme,“ přislíbil při gratulaci starosta. Poblahopřát k narozeninám paní Klímové přišla také Dagmar Kazáková z kulturně školské komise města.

 

„Pohyb na vzduchu, sklenička vína denně,“ prozradila s úsměvem Marie Klímová svůj recept na dlouhověkost. Dříve ráda chodívala své tříkilometrové kolečko pod rozhlednou, nyní už to nejde, ale spolu s asistentkami Ilonou Reiserovou a Jitkou Sýbkovou podniká krátké vycházky k potoku, kde pozoruje přírodu. „Ráda se dívám z okna, jak svítí rozhledna, nebo jak chodí lidé,“ usmívá se paní Klímová. Má dva vnuky a čtyři pravnuky. „Klímáci umějí samé kluky, holky žádné,“ vtipně dodává.
Paní Maruška překvapila svojí dobrou kondicí, tělesnou i duševní, pochválila za vzornou péči své pečovatelky. Na závěr dodala, že se jí z tohoto krásného světa ještě nechce. A tak jí ze srdce přejeme dlouhé žití ve zdraví a těšíme se na tu „stopětku“!

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: