Špalíček zajímavých míst

před dvěma roky  |  Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

Okres Louny – Malý špalíček výletů – Ústecký kraj. To je nová publikace, která v těchto dnech míří do knihkupectví a jejíž vydání podpořil Ústecký kraj. „Vítám, že série knih, které nabízejí zajímavé turistické cíle v krajích, doputovala do Ústeckého kraje. Jsem přesvědčen, že návštěvníkům ze všech koutů republiky máme co nabídnout. A tato publikace je toho důkazem,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček. Svazek je dalším vydáním ze série krajských turistických průvodců s podtitulem „Autem po Čechách, Moravě a Slezsku“ a obsahuje také pětadvacet volných vstupenek do muzeí, zámků a dalších turistických cílů v kraji.

 

Publikace nabízí na 220 stranách 52 tipů a lokalit v kraji, které stojí za zhlédnutí. Řada Malý špalíček výletů je koncipována jako 52 výletů na 52 víkendů v roce. Obsahuje tedy dvaapadesát kapitol, popisujících nejzajímavější místa v kraji.
„Okresu Louny se týkají kapitoly Nový Hrad, Louny, Slavětín, Peruc, Krásný Dvůr, Žatec a Džbán. Každá kapitola obsahuje krátký popis nejzajímavějších míst, perličky a zajímavosti, praktické informace, jako otevírací doby, parkování, služby a akce, fotografie a mapku,“ řekla k nové knize Pavla Mikysková, asistentka nakladatelství.  Přílohou každého dílu Malých špalíčků výletů jsou vstupenky 1+1 do turisticky atraktivních míst, platné většinou přibližně tři roky od vydání knihy.
U „Ústeckého“ dílu Špalíčku je platnost do konce roku 2018. „Okres Louny je zastoupen vstupenkami do zámku Nový Hrad v Jimlíně, do Chmelařského muzea a Chrámu chmele a piva v Žatci,“ dodala P. Mikysková.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: