Sportovní fanoušci usednou do nových plastových sedadel

před dvěma roky  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

Louny – Třicet sedm let staré dřevěné sedačky konečně zmizí z lounské sportovní haly. Modernizace tribuny pro diváky proběhne co nejdříve. Začít by se mohlo již na konci listopadu. Výměna sedaček měla proběhnout již na začátku letošního roku, přednost ale dostala nová hrací plocha. Jde tedy o druhou větší investiční akci do městské haly. Výměnu sedadel v minulých dnech schválili lounští radní.

 

„Kromě samotných sedadel se bude měnit i linoleum na podlahách v prostoru pro diváky. To je tam ještě původní, je staré sedmatřicet let,“ řekl starosta Loun Radovan Šabata. Výměna sedaček bude lounskou radnici stát jeden a půl milionu korun. „Zhruba šest set tisíc si vyžádá výměna sedaček, zbytek pokryje nové linoleum,“ dodal starosta. Sedadel je v hledišti sportovní haly 470.
Současná dřevěná lakovaná sklápěcí sedadla pamatují samotný vznik sportoviště. Nahradí je moderní, plastová. Nová sedadla měla být v hale již na začátku letošního roku. Před jejich instalací se ale zjistilo, že by zamýšlený způsob instalace do boku schodů, tvořících hlediště, nemusela vydržet. Město projekt zastavilo. Finanční prostředky místo toho použilo na modernizaci hrací plochy. Nová palubovka stála necelých pět milionů korun.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: